Передплати журнал

Звітність про вакансії: який термін її подання


Інформацію про потребу в працівниках роботодавець подає з дня виникнення такої потреби з дати відкриття вакансії (не пізніше ніж через три робочі дні з дати її відкриття).

Такою датою є наступний день після створення нового робочого місця чи припинення трудових відносин із працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, якою може бути укладений трудовий договір із найманим працівником.

Це передбачено пунктом 1.5 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року за № 565/37901.

Нагадаємо, що із 7 липня 2022 року застосовується нова форма звітності про вакансії № 3-ПН.

Замовляйте унікальне тематичне видання «Підстави звільнення працівників. Частина 1. Спецвипуск № 1′ 2022» від експертів журналу «КАДРОВИК.UA».

Джерело: Житомирський обласний центр зайнятості

Матеріали до теми


Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...