Реєструйся

Звітність про вакансії: який термін її подання


Інформацію про потребу в працівниках роботодавець подає з дня виникнення такої потреби з дати відкриття вакансії (не пізніше ніж через три робочі дні з дати її відкриття).

Такою датою є наступний день після створення нового робочого місця чи припинення трудових відносин із працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, якою може бути укладений трудовий договір із найманим працівником.

Це передбачено пунктом 1.5 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року за № 565/37901.

Нагадаємо, що із 7 липня 2022 року застосовується нова форма звітності про вакансії № 3-ПН.

Замовляйте унікальне тематичне видання «Підстави звільнення працівників. Частина 1. Спецвипуск № 1′ 2022» від експертів журналу «КАДРОВИК.UA».

Джерело: Житомирський обласний центр зайнятості

Матеріали до теми


Календарні дні, не відпрацьовані з поважних причин, виключаються під час нарахування середньоденної заробітної плати
ЗАПИТАННЯ Після припинення режиму дистанційної роботи працівник не вийшов на роботу та не виходив два місяці на зв’язок, у зв’язку ...
Як отримати електронний листок непрацездатності, перебуваючи за кордоном
Півтора року тому були запущені електронні листки непрацездатності, що формуються на основі електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність (МВТН). Наразі ...