Реєструйся

Чому на “Молодості” перевірятимуть паспорти?


Ювілейний 40-ий кінофестиваль “Молодість” відбудеться 23 – 31 жовтня у столичних кінотеатрах “Київ”, “Жовтень”, “Кінопанорама”.

Фестиваль відвідають Софі Марсо, Фанні Ардан, Крістоф Ламбер, Людмила Гурченко, Володимир Меньшов, Карен Шахназаров та інші. Жерар Депардьє проведе церемонію відкриття. Журі очолить французький режисер Марк Каро. На відкриття запросили Президента України Віктора Януковича.

 

 

На фото (зліва направо): Софі Марсо, Фанні Ардан, Крістоф Ламбер

 

На глядачів чекають 350 фільмів у 25 програмах. До конкурсу фестивалю потрапило 6 українських фільмів — 2 студентських роботи, 3 короткометражні і повнометражний фільм Сергія Лозниці “Щастя моє”. Гран-прі за кращий фільм усієї конкурсної програми – статуетка “Скіфський олень” та $10.000.

Про фільми фестивалю Gazeta.ua розповів директор програм “Молодості” Денис Нікітін.

“Відкриє фестиваль прекрасна французька мелодрама “Картагена” Алена Монне. Представлятимуть актори — Софі Марсо і Крістоф Ламбер. Якісне французьке кіно, що не змінить атмосферу свята. Було би дуже необачно показувати на відкритті якусь “мозгодробительную” драму”, – пояснив він.

“Лише повнолітніх пустимо на “Зомбі із Лос-Анджелеса” Брюса ля Брюса із програми гей/лесбі фільмів “Сонячний зайчик”. Покажемо опівночі. На вході перевірятимуть паспорти. Буде багато охочих, що захочуть розширити своє уявлення про межі дозволеного. Це прекрасний зразок хуліганства. Режисер робить скандал кожною своєю стрічкою. Приїде до нас на 4 дні, проведе майстер-клас. Знімає секс, одностатевий секс, кров, страх. Це все подає в режимі треша. Тріумф постмодернізму, кров вже не є кров’ю, а тільки червоною фарбою”, – розповів Нікітін.

“На приз глядацьких симпатій заслуговує шведська музична комедія “Звуки шуму”. Зайняті непрофесійні актори. Сучасні молоді режисери знімають тяжкі соціальні роботи. Люблять показувати який потворний і несправедливий світ. А цей фільм радісний і смішний”, – наголосив директор програм кінофестивалю.

“Фільм Бенксі – чудове “мок’юментарі” про вуличну культуру. Документальний сюжет виявляється вигаданим. Це історія про те, що напис на паркані — значно більше ніж просто матірне слово”, – зауважив він.

“Закриє фестиваль українська прем’єра фільму Вуді Алена “Ти зустрінеш високого незнайомця”. Отримали його від російської компанії, яка купила права за багато-багато сотень тисяч доларів. Цей фільм в ключі останніх робіт Вуді Алена— дотепний і цілком доступний”, – підкреслив Нікітін.

Джерело: Gazeta.ua

Матеріали до теми


Електронний документообіг в умовах війни: як роботодавцю організувати процес підписання кадрових документів на підприємстві
З початку введення воєнного стану в Україні багатьом працівникам довелося покинути свої постійні місця проживання. Наразі їм доводиться працювати віддалено, ...
Про права батьків на додаткову оплачувану відпустку, якщо вони мають двох і більше дітей віком до 15 років
ЗАПИТАННЯ Чи має право батько на додаткову оплачувану відпустку, якщо він має двох і більше дітей віком до 15 років, ...
Облік військовозобов’язаних на підприємстві: рекомендації для HR щодо ведення персонального військового обліку
З моменту набуття чинності Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від ...