Наказ про прийняття практиканта ТЕРМІНОВО


Доброго дня! Ситуація така, підписаний договір про проходження виробничої практики з коледжем. В договорі є пункт про оплату праці учневі. Складено наказ, прошу будь-ласка подивіться його, можливо треба щось підправити, Стикаюсь перший раз. Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу.

  1. Прийняти на виробничу практику без зарахування в штат підприємства  учня 3 курсу спеціальності «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування» Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей» Ольхова Назара Анатолійовича з 01.12.2016 року по 09.12.2016 року для проходження вступного інструктажу з охорони праці та ознайомлення з інструкцією первинного інструктажу для учнів.
  2. На час проходження виробничої практики Ольхова Назара Анатолійовича призначити електромонтером ІІ розряду  з 12.01.2016 року по 29.12.2016 року з оплатою праці відповідно до штатного розпису.
  3. Встановити скорочену тривалість робочого часу 36 годин за тиждень з оплатою праці як за повну тривалість щоденої роботи
  4. Призначити керівником виробничої практики від підприємства для безпосереднього керівництва практикою  майстра виробничої дільниці Серпенка Олександра Сергійовича.
  5. Майстру виробничої дільниці Серпенку Олександру Сергійовичу провести обов’язковий вступний інструктаж з охорони праці студента-практиканта Ольхова Назара Анатолійовича.
  6. Керівнику практики від підприємства :
  • визначити для учня – практиканта робоче місце, провести обов’язковий інструктаж з охорони праці на робочому місці та забезпечити умови безпечної роботи;
  • створити необхідні умови для виконання учнем-практикантом програми практики;
  • після закінчення практики дати характеристику на учня-практиканта.

 

 

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень