переведення сумісника


Працівник працював за сумісництвом, а тепер потрібно перевести його на основне місце роботи в цій же організації на цю ж саму посаду. Чи достатньо  наказу про переведення, без звільнення за сумісництвом? І чи робиться відповідний запис в трудовій книжці?

Матеріали до теми


Компенсація при переїзді на роботу в іншу місцевість під час дії воєнного стану: чи може працівник її отримати
Відповідно до частини 1 статті 120 Кодексу Законів про працю (далі — КЗпП) працівники мають право на відшкодування витрат й ...
Міжвідомча комісія відновила роботу
Відновила роботу Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі — УБД) та виплати одноразової грошової ...
Внутрішньо переміщенні медики та їх працевлаштування в інші заклади охорони здоров’я
Міністерство охорони здоров’я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у ...