Продаж корпоративних прав дочірнього підприємства


Шановні колеги та експерти!

Дуже потрібна допомога із наступного питання: здійснився продаж корпоративних прав дочірнього підприємства ПрАТ приватному підприємству. Як бути з працівниками? 

1. Внести запис у трудову книжку про зміну власника (ст. 36 КзПП)?

2. Перевести на дочірне підприємство з новим власником?

3. Чи вважати таку операцію ліквідацією ( реорганізацією підприємства) із відповідними наслідками?  

 

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень