Робота за сумісництвом підчас лікарняного по основному місцю роботи


Доброго дня. У нас виникла така ситуація. Жінка працює за сумісництвом на 0,25 ставки у науково-дослідному інституті університету, та 0,25 ставки асистентом на кафедрі, за основним місцем в іншій організації. По основному місцю роботи жінка знаходилась на лікарняному, за сумісництвом на посаді асистента також був прийнятий лікарняний, а на посаді наукового-співробітника у науково-дослідному інституті лікарняний не був наданий. Підкажіть будь-ласка, чи можна працювати за сумісництвом підчас лікарняного?

Матеріали до теми


Інформація про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин як підстава для перевірки
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року № ...
Засвідчення копій та витягів службових документів
Порядок виготовлення, засвідчення та видавання копій документів визначається інструкцією з діловодства установи. Установа має право засвідчувати копії документів, що створюються ...