...
Реєструйся

SmartExpert — автоматизуємо розвиток співробітників


Впроваджую інновації та поділюся ними з компаніями та їхніми працівниками

Віталій Тимошенко — вітчизняний науковець та практик, за 22 роки брав участь у розвитку управління понад 300 ІТ-проєктами, більше ніж 5 років спеціалізується на розвитку людського потенціалу, вдосконалення процесів підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів, підвищення технологічності цих процесів. Автор власної унікальної методики управління кадрами, що значно покращує всі існуючі процеси, є членом профільних асоціацій, отримав позитивні відгуки щодо своєї наукової діяльності, а також практичне підтвердження реальних результатів застосування власних методів.

Ви самі можете переконатися в ефективності авторського продукту

Діяльність Віталія Тимошенка — це щоденна робота та накопичення практичного досвіду, який справді вражає: побудова більше ніж 20 успішних бізнесів у різних сферах; створення школи із запуску освітніх проєктів; застосування своїх знань та навичок для 50 освітніх проєктів, через які пройшли понад 23 000 учнів; роботи з 50 корпоративними клієнтами; посада СЕО компанії ChallegeME для Тоні Роббінса для навчання підприємців та бізнесменів (провів навчання понад 1500 підприємців); посада СЕО компанії в компанії із запуску авторів навчальних програм — перераховувати можна довго, але чи варто? Адже сьогодні кожен охочий може скористатися напрацюваннями Віталія і на діяльності власного підприємства переконатися в ефективності запропонованих ним продуктів.

Настала нова епоха. Методика, що допомагає уникнути кризових явищ в діяльності підприємства.

У своїх дослідженнях Віталій Тимошенко прийшов до висновку, що старі бізнес-моделі продемонстрували свою неефективність і вже настала нова епоха. Треба було відпустити минуле і сформулювати перелік дій спрямованих у майбутнє. Зокрема, Віталій звернув увагу, що пандемія змінила бізнес-процеси на підприємствах, адже компаніям довелося скорочувати операційні витрати на навчання, розпочалося активне використання LMS-платформ для підвищення мотивації персоналу до навчання і розвитку, а ключовою компетенцією керівника стали здатність імплементації автоматизації у всі бізнес-процеси.

Оскільки Віталій хоче бути корисним людям, протягом останніх років він досліджує вирішення проблем пов’язаних з персоналом, і науково обґрунтував, розробив та запатентував авторську методику розв’язання цих проблем. Авторська методика Віталія поєднує в собі тисячі годин наукових досліджень, використання інноваційних AI-технологій, автоматизацію процесів, застосування нових методів мотивації та залучення співробітників розвиватися. Він зміг знайти важелі впливу на таку важливу проблему, як мотивація персоналу та розвиток талантів, і власним досвідом ділиться з керівниками підприємств, що допомагає їм уникнути кризових явищ на виробництві.

Практичне підтвердження реальних результатів застосування власної методики

З 2018 року авторський продукт Віталія успішно використовують більше ніж 60 компаній в Україні та Європі, і якщо коротко поінформувати про результати, які одержали ці компанії, то вони:

  • у 2,5 раза скоротили час введення співробітників посаду;
  • у 2 рази зменшили витрати на наймання нових людей;
  • у 3 рази скоротили витрати на проведення офлайн та онлайн навчання;
  • на 11% збільшили виторг шляхом розвитку персоналу;
  • у 6 разів скоротили час та фінансові витрати на проведення тестування та оцінки компетенцій;
  • до 80% підвищили мотивацію та залучення співробітників;
  • вивільнили час керівника від 80 до 267 годин на місяць.

Зокрема, своїм бізнес-партнерам Віталій допоміг вирішити такі проблеми, як відсутність у компаніях єдиних стандартів для навчання та розвитку персоналу, розуміння цінності у навчанні та культури постійного розвитку; висока плинність кадрів, що з’їдає гроші та час на постійний пошук нових людей; кваліфіковані співробітники йдуть, і з ними йдуть знання, накопичені роками; немає автоматизованої адаптації та онбордингу новачків, а співробітники не розуміють куди і як розвиватися далі, відсутній індивідуальний шлях розвитку талантів; HR та L&D витрачають 80% часу на рутинні завдання, які можна автоматизувати, через відсутність необхідних інструментів; відсутність залученості та мотивації у співробітників призводить до зниження KPI (ключові показники ефективності) та отриманого прибутку компанії.

Коли на ці процеси в компаніях звернули увагу та почали відповідно діяти — компанії почали відчувати реальні зміни. Назвемо лише кілька підприємств, для розв’язання проблем яких Віталій запропонував відповідні рішення.

Так, компанія «СЕНТРАВІС» — провідний глобальний постачальник високоякісних рішень у сегменті нержавіючих труб (1 місце в СНД, 4 місце в ЄС) — мала проблеми, зокрема щодо нестачі вузькоспеціалізованого персоналу, тривалого введення на нову посаду, втрат часу на ручне виявлення некомпетентних співробітників.

Віталій, завдяки своїм методикам, допоміг організувати курси з екстреного навчання нової посади, створити автоматизований онбординг із наставництвом, автоматизувати оцінку компетенцій.

Після впровадження продукту Віталія результати на підприємстві очевидні: на 30-50% скоротився час введення на нову посаду; на 70% зекономлено час наставника; на 80% зекономлено час начальника зміни для оцінки компетенцій.

Іншій компанії «Vaimo Ukraine» треба було перевести навчання в онлайн-режим, отримати можливість внесення різних змін у будь-який час, організувати взаємодію зі співробітниками у процесі навчання та можливість розробки курсів самостійно, із автоматизацією онлайн.

Завдяки розробці Віталія, компанії було надано практичні рішення щодо розроблення системи мотивації персоналу, а матеріали для навчання стали доступні в онлайн-режимі.

Як результат — відбулося скорочення часу та витрат на тренерів; спростилася атестація персоналу; підвищилося залучення співробітників.

Постійна індивідуальна підтримка компанії особистим помічником зі штучним інтелектом

Хочеться зазначити, що продукт Віталія — гнучкий до змін, легко адаптується під тренди бізнесу та HR. Запатентована методологія, яка є основою продукту Віталія, покликана непросто автоматизувати існуючі бізнес-процеси, адже це — розвиток талантів, допомога в набутті ними необхідних знань та навичок, для їх кар’єрного просування та реалізації їх життєвих цілей. Компанії почали залучати AI платформи, тобто залучати штучний інтелект для обробки даних, що дозволило оптимізувати значну кількість процесів і зробило їх аналітику надзвичайно ефективною. АІ — не для того, щоб працювати замість співробітника, а щоб максимально допомогти співробітнику працювати з максимальною ефективністю та залученістю.

Фокус продукту Віталія — розвиток талантів, на кожному етапі його шляху в Компанії та постійна індивідуальна підтримка його особистим помічником, а також — це інструмент, який допомагає творити та змінювати. Завдяки його напрацюванням працівники відчувають себе почутими та реалізованими; вони краще мотивовані навчатися завдяки системі гейміфікації, а керівництво компаній отримує інформативні звіти про проходження навчання, вчасно виявляє недостатньо кваліфіковані кадри; заохочує до розвитку тих, хто прагне до підвищення власного рівня. Тобто кожен, розуміючи чого хоче — досягає поставлених цілей!

На ринку є багато дослідників, багато теорій і практик в області управління і розвитку персоналу, проте методика та висновки Віталія Тимошенка мають сильні відмінні якості — запатентована гейміфікація та мотивація, які дають значно кращі результати, та індивідуальна траєкторія навчання через індивідуального тренера/асистента зі штучним інтелектом. Світ зараз перебуває на грані реформації — і у будь-кого є шанс стати її частиною, подбати про власний бізнес та працівників, задля досягнення більших цілей. А новітня методика Віталія Тимошенка допоможе, адже впроваджуючи інновації — він вказує компаніям шлях до успішного майбутнього!

Автор статті: Катерина Ягович

Джерело: smartexpert.net

Матеріали до теми