Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
isnja1_71294
npp_VL
11 липня, 2019 - 13:30
У працівника підсумований графік робочого часу. Робочий час - з 08.00 год до 08.00 год. Бухгалтер говорить, що нічних годин в табелі необхідно вказувати 8, а не 7. В нічний час робота скорочується на 1 год, відповідно до ст.54 КЗпП. Чи вірною буде вказівка в табелі обліку робочого часу - 15/7
ДолученняРозмір
PDF icon tabel_1.pdf62.98 КБ
Вікторія Ліпчанська
Зображення користувача Вікторія Ліпчанська.
Президент Всеукраїнської асоціації кадровиків. Посада: Шеф-редактор кадрового напряму ВД "МЕДІА-ПРО"
16 липня, 2019 - 13:07
А куди дівається працівник вночі? відповідно до частини 2 статті 30 ЗУ "про оплату праці" роботодавець зобов'язаний забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці у встановленому порядку. Відповідно до частини другої статті 54 КЗпП України тривалість нічної роботи зрівнюється з денною в тих випадках, коли це необхідно за умовами виробництва, зокрема у безперервних виробництвах. Тож у табелі обліку використання робочого часу при зазначеному режимі роботі нічних годин - 8