Вихід з відпустки для догляду за дитиною до 3-х років на раніше суміщувану посаду


Доброго дня! Підкажіть будь ласка в такій сітуації:
Працівниця А, начальник сектора по роботі з банками фінансового відділу, без увільнення її від основної роботи, виконувала додаткову роботу у порядку суміщення за посадою начальника відділу документального та кадрового забезпечення з щомісячною доплатою 50% посадового окладу вакантної посади начальника відділу з 01.03.2013.
З 01.03.2014 працівниця А пішла у щорічну відпустку, а потім у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами та відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (до 09.05.2017). Працівниця А виявила бажання вийти на роботу за основною та попередньо нею суміщуваною посадами з 17.08.2015, написала про це заяву 03.08.2015.
Під час її відпустки виконання обовязків начальника відділу документального та кадрового забезпечення було покладено на іншого співробітника.
Однак 01.06.2015 керівництво компанії перевело іншу працівніцю Б (заступника начальника юридичного відділу) на посаду начальника відділу документального та кадрового забезпечення. Чи це правомірно? Адже перед виходом у декрет першої працівниці А керівництво підприемства не увільняло її від суміщення за посадою начальніка відділу документального та кадрового забезпечення.
Як бути в цій ситуації? Підкажіть, прошу.

Матеріали до теми


Внутрішньо переміщенні медики та їх працевлаштування в інші заклади охорони здоров’я
Міністерство охорони здоров’я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у ...
Як діяти роботодавцю, якщо він не може подати до органів ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу?
Держпраці у листі від 28.03.2022 р. № 1340/4/4.1-зв-22 роз’яснила, як діяти роботодавцю, якщо через війну із незалежних від нього обставин, ...