Реєструйся

Заборгованість по заробітній платі на постійному контролі Інспекції


 

Заборгованість по заробітній платі на постійному контролі Інспекції

 

Згідно оперативних даних станом на 03.03.2014 заборгованість із виплати заробітної плати на 10 найбільших підприємствах-боржниках (ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ “ОРІОН”, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ГІДРОПРИЛАДІВ”, ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОРПОРАЦІЯ “КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ АВТОМАТИКИ”, ТОВ “МАРС РК”, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО “АРТИЛЕРІЙСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ”, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ “МАСМА”, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “КИЇВСЬКИЙ РІЧКОВИЙ ПОРТ”, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ УКРМЕТРОТУНЕЛЬПРОЕКТ” , ДП “Київський державний завод “Буревісник”, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗАВОД “ГЕНЕРАТОР”) складає – 30538,6 тис. гривень.

У 2013 та січні місяці поточного року на зазначених 10 підприємствах-боржниках було проведено 30 перевірок по питанню дотриманню законодавства про працю. У ході проведення перевірок по питанню дотримання законодавства про оплату праці в 100 % перевірок було виявлено порушення строків виплати заробітної плати та порушення порядку оплати праці працівників, а саме здійснювались інші платежі під час наявної заборгованості з заробітної плати.

За результатом проведених перевірок, відносно посадових осіб підприємств було складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 41 КУпАП, що направлено до районних судів у м. Києві, складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 188-6 КУпАП, винесено 5 постанов про накладення штрафу відповідно до ст. 188-6 КУпАП, видано 27 приписів про усунення виявлених порушень законодавства про працю, а також 27 матеріалів перевірок були направлені до правоохоронних органів, для вирішення питання про порушення кримінальних справ за ст. 175 КК України.

 

 

Матеріали до теми


Розрахунковий період для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві
ЗАПИТАННЯ За який розрахунковий період обчислюється середня заробітна плата для виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та профзахворюванням? ...
Працівники передпенсійного віку належать до осіб з переважним правом залишення на роботі в разі скорочення
ЗАПИТАННЯ Чи можна звільняти працівників передпенсійного віку у зв’язку зі скороченням штату або чисельності працівників?   ВІДПОВІДЬ Трудовий договір, укладений ...