...
Реєструйся

Звільнення під час відпустки у зв”язку з вагітністю та пологами


Доброго дня! Я вагітна. 07.07.2015 мені видадуть лікарняний листок у зв”язку з вагітністю та пологами, працюю на тимчасовому місці. 25.08.2015 закінчується відпустка по догляду за дитиною до 3-х річного віку у основного працівника. Які дії організації в даній ситуації. І чи можу я написати заяву по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку після закінчення лікарняного? Дякую.

Матеріали до теми


Дата звільнення не зазначена у заяві: чи може роботодавець відмовити через це?
Згідно зі статтею 46 Конституції України кожен має право на працю, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Використання ...
Що робити, якщо працівник, який виїхав за межі території України, по закінченню 90 календарних днів відпустки без збереження зарплати не стає до роботи?
Працівник, який використав 90 календарних днів відпустки на підставі частини 4 статті 12 Закону України від 15 березня 2022 року ...