...
Реєструйся

Чи може вчитель оформити лікарняний для догляду за хворою мамою?


Так, застраховані особи можуть оформити допомогу по тимчасовій непрацездатності для догляду за хворим повнолітнім членом сім’ї (старше 14 років). Така допомога надається з першого дня непрацездатності, але не більш як на три календарні дні, — надав роз’яснення ПФУ на своєму офіційному сайті.

У виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби члена сім’ї та побутових обставин, термін лікарняного може бути продовжено не більш як на сім календарних днів (стаття 15 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).

Джерело: ПФУ

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми