...
Реєструйся

Чи підлягає оплаті електронний листок непрацездатності працівника, який проходить військову службу за призовом під час мобілізації?


Ні. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України від 20 грудня 1991 року № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Згідно з частиною третьою статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період зберігаються лише місце роботи і посада на підприємстві, в установі, організації, у яких вони працювали на час призову.

Аудит з питань військового обліку — комплексний аналіз кадрової документації та перевірка її відповідності вимогам законодавства

Читайте також:

Джерело: Центрально-Західне міжрегіональне управління Держпраці

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023

Матеріали до теми