...
Реєструйся

Чим простій відрізняється від призупинення дії трудового договору?


Відмінності призупинення дії трудового договору від простою в умовах воєнного стану полягають, зокрема, у тому, що:

  1. Простій — це будь-які обставини, що зумовили призупинення роботи. Призупиненням дії трудового договору є відсутність роботи та її виконання працівником під час воєнного стану.
  2. Простій може тривати без обмеження часу, доки існують обставини, на підставі яких він запроваджений. Призупинення дії трудового договору можливе лише на період дії воєнного стану.
  3. Рішення про простій ухвалює роботодавець, тоді як ініціатором призупинення дії трудового договору може бути як роботодавець, так і працівник.
  4. Під час простою (якщо він не з вини працівника) виплачується не нижче 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). У разі призупинення дії трудового договору заробітна плата не виплачується.

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці у Запорізькій області

Добірка «Простій у воєнний час: оформлення й оплата»

Матеріали до теми


Дії ФОП щодо найманих працівників у разі його мобілізації: пояснює інспектор
Заступник начальника відділу управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області надає роз’яснення з питання мобілізації фізичної особи – підприємця, який використовує ...
Розрахунковий період для обчислення середньої зарплати для виплати допомоги по вагітності та пологах
Допомогу по вагітності та пологах надають застрахованій особі на підставі листка непрацездатності, сформованого на підставі інформації про медичний висновок за період ...