Реєструйся

Чим простій відрізняється від призупинення дії трудового договору?


Відмінності призупинення дії трудового договору від простою в умовах воєнного стану полягають, зокрема, у тому, що:

  1. Простій — це будь-які обставини, що зумовили призупинення роботи. Призупиненням дії трудового договору є відсутність роботи та її виконання працівником під час воєнного стану.
  2. Простій може тривати без обмеження часу, доки існують обставини, на підставі яких він запроваджений. Призупинення дії трудового договору можливе лише на період дії воєнного стану.
  3. Рішення про простій ухвалює роботодавець, тоді як ініціатором призупинення дії трудового договору може бути як роботодавець, так і працівник.
  4. Під час простою (якщо він не з вини працівника) виплачується не нижче 2/3 тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). У разі призупинення дії трудового договору заробітна плата не виплачується.

Вас може зацікавити:

Джерело: Управління Держпраці у Запорізькій області

Добірка «Простій у воєнний час: оформлення й оплата»

Матеріали до теми


Прийнято Закон щодо вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби
Верховна Рада України 21 березня прийняла у другому читанні і в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих ...
Зручний формат спілкування з державними органами ми в «Дії»
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Дніпровсько-Новомосковський регіон) інформує. В ...