Де можна знайти довідку з місця роботи для поїздок у міському транспорті?


Запитання: Де можна знайти довідку з місця роботи для поїздок у міському транспорті?

Роз’яснення: Кожна область вирішує самостійно питання щодо застосування довідок. Деякі області розробляють форми довідок. Довідки встановленого зразка немає. Механізм приблизно такий — органи місцевого самоврядування розробляють декілька видів довідок, які передають на управління транспорту, а управління транспорту видає на підприємства. Тобто Вам слід звернутися до управління транспорту в своєму місті.

У Винниці, наприклад, розробили такий механізм:

«Керівник департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Михайло Варламов розказав як саме оформити перепустку на проїзд в громадському транспорті.

— Установи, організації та підприємства, які відносяться до критичної інфраструктури, повинні зробити наказ по підприємству з переліком осіб, які «задіяні до першочергових заходів із забезпечення життєдіяльності міста та пересуваються на громадському транспорті з місця проживання до місця роботи і у зворотному напрямку», — каже Варламов.

Наступний крок — сформувати витяги з цього наказу по кожному з робітників.

— Кадровий відділ або керівник підприємства має їх самі проштампувати, — роз’яснює керівник департаменту транспорту. — А потім привезти витяги наказу по робітниках та копію цього наказу до «Вінницької транспортної компанії.

Там їм також поставлять штамп на ці витяги. На підставі цього документу, з наявністю засобів захисту та документу, що посвідчує особу, працівники цих підприємств можуть пересуватися містом на громадському транспорті.

Михайло Варламов зазначив, що єдиної форми наказу і витягів з наказу мерія не встановила. Тобто, їх можна робити на фірмовому бланку компанії, у довільній формі» (Джерело: vn.20minut.ua).

У Миколаєві, наприклад, так.

Ми підготували наступні зразки документів:
— наказу про оголошення простою на підприємству у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції;
— наказу про роботу вдома на період оголошення карантину;
— наказу про надання відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною на період карантину;
— наказу про надання відпустки без збереження заробітної плати за сімейними обставинами;
— наказу про надання відпустки за заявою працівника у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, у тому числі відпусток за минулі роки;
— наказу про надання щорічної додаткової соціальної відпустки працівникам, які мають дітей;
— наказу про запровадження дистанційної роботи;
— наказу про надання відпустки без збереження заробітної плати в разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину.

Також ви отримаєте запис вебінару «Карантин. Дії кадровика».

Матеріали до теми


Порушення законодавства про захист персональних даних
СИТУАЦІЯ У нашому закладі була створена АСУ (автоматична система управління) — це електронна база документів (відомості, накази тощо), до якої ...
Працівник покинув зону бойових дій: тимчасове призупинення дії трудового договору
Статтею 13 Закону України № 2136 від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» визначено, ...
Чи може заступник директора працювати дистанційно за кордоном?
Статтею 60-2 Кодексу законів про працю України не передбачено чіткого переліку посад і робіт, які можна виконувати з використанням інформаційно-комунікаційних ...