...
Реєструйся

Держпраці нагадує про обов’язок роботодавця створювати спеціальні умови праці для осіб з інвалідністю


Держпраці нагадує, що підприємства, які використовують працю осіб з інвалідністю, зобов’язані створювати для них умови праці з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальних програм реабілітації, вживати додаткових заходів безпеки праці, які відповідають специфічним особливостям цієї категорії працівників.

У випадках, передбачених законодавством, роботодавець зобов’язаний організувати навчання, перекваліфікацію і працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до медичних рекомендацій.

Особа з інвалідністю не справляється з роботою: як звільнити? – читайте у журналі «КАДРОВИК.UA»

Залучення осіб з інвалідністю до надурочних робіт і робіт у нічний час можливе лише за їх згодою та за умови, що це не суперечить рекомендаціям медико-соціальної експертної комісії (далі — МСЕК).

Роботодавець зобов’язаний враховувати рекомендації МСЕК, оскільки невиконання цих рекомендацій може призвести до погіршення стану здоров’я особи з інвалідністю, за що він нестиме відповідальність.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Скорочена тривалість робочого часу для осіб з інвалідністю законодавством не встановлена. На прохання осіб з інвалідністю роботодавець зобов’язаний встановити їм неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Оплата праці в цих випадках провадиться пропорціонально відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Від редакції:

Соціальна захищеність осіб з інвалідністю визначається Законом України від 21 березня 1991 року №875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» і саме ним визначені зазначені вище гарантії для осіб з інвалідністю.

 

Також писали:

Джерело: Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Праця осіб з інвалідністю. Спецвипуск №3′ 2022

Матеріали до теми