Реєструйся

Держпраці попереджає: «Обережно, шахраї!»


До Державної служби України з питань праці (далі — Держпраці) надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, зокрема тих, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.

Необхідність пристати на такі комерційні пропозиції шахраї обґрунтовують узгодженням дій із Держпраці.

Наголошуємо, що Держпраці здійснює свою діяльність лише на підставі, у межах повноважень і в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, відповідно до вимог законодавства.

У своїй роботі Держпраці не віддає переваг будь-яким суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері охорони праці.

Просимо невідкладно інформувати про зазначені факти Державну службу України з питань праці через рубрику «Повідомити про корупцію» та правоохоронні органи в регіонах.

Джерело: Управління Держпраці у Чернівецькій області

Посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»

Матеріали до теми


Чи поширюється норматив для працевлаштування осіб з інвалідністю для фізичної особи – підприємця?
Норматив робочих місць для осіб з інвалідністю поширюється як на підприємства, установи, організації, так і на фізичних осіб — підприємців. ...
Для військовослужбовців будуть нові відпустки і перелік інформації, яку дозволено поширювати: законопроєкт № 10313
У Верховній Раді великою групою народних депутатів з різних фракцій (що натякає — проблем з проходженням закону не повинно бути) ...