...
Реєструйся

Держпраці попереджає: «Обережно, шахраї!»


До Державної служби України з питань праці (далі — Держпраці) надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, зокрема тих, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.

Необхідність пристати на такі комерційні пропозиції шахраї обґрунтовують узгодженням дій із Держпраці.

Наголошуємо, що Держпраці здійснює свою діяльність лише на підставі, у межах повноважень і в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, відповідно до вимог законодавства.

У своїй роботі Держпраці не віддає переваг будь-яким суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері охорони праці.

Просимо невідкладно інформувати про зазначені факти Державну службу України з питань праці через рубрику «Повідомити про корупцію» та правоохоронні органи в регіонах.

Джерело: Управління Держпраці у Чернівецькій області

Посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»

Матеріали до теми


Санітарно-гігієнічна характеристика умов праці: у яких випадках її складають
Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та ...
Чи враховується до стажу державної служби для головного бухгалтера сільської ради період роботи до 2002 року?
ЗАПИТАННЯ Чи може бути зарахований до стажу державної служби для головного бухгалтера сільської ради період роботи з 01 січня 1994 ...