Реєструйся

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги: інфографіка ФССУ


Щодня до Фонду соціального страхування України (далі — ФССУ) надходить на оплату 21,4 тисячі листків непрацездатності на загальну суму близько 70 мільйонів гривень — вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за листками непрацездатності працівників і подають до ФССУ.

І хоча запровадження е-лікарняних дозволило автоматизувати процес отримання допомог для працівників (українцям тепер не потрібно передавати свій листок непрацездатності чи інші паперові документи, усе вже є в системі!), сам собою е-лікарняний не містить фінансових даних. Тож для оплати все ще потребує додаткового опрацювання з боку роботодавця і пильного контролю фахівців ФССУ з подальшою верифікацією.

Навіть досвідчені бухгалтери подекуди припускаються помилок при розрахунку — 30 % заяв-розрахунків, що надходять до Фонду, містять помилки. Вони впливають на розмір допомоги й можуть призвести до надмірних видатків, тож фахівці ФССУ щоденно перевіряють тисячі листків непрацездатності, щоб усі працівники отримали справедливі виплати, а система соціального страхування працювала ефективно.

Автоматизована перевірка листків непрацездатності сигналізує про факт наявності помилок, однак виправити їх можливо лише вручну в тісній взаємодії фахівця ФССУ й роботодавця — працівники Фонду знають усіх своїх страхувальників і тримають із ними постійний зв’язок.

Розрахунково, робота фахівців ФССУ з перевірки й виправлення помилок у заявах дозволяє упередити необґрунтовані й надмірні видатки з бюджету Фонду на від 3 до 6 мільярдів гривень щороку.

В інфографіці ФССУ розповідає, які саме етапи проходить е-лікарняний, перш ніж за ним фінансується допомога, як проходить перевірка фахівцями Фонду й верифікація кожної виплати.

Етапи проходження е-лікарняного для фінансування допомоги: інфографіка ФССУ

Беріть участь у навчанні на мінікурсі «Допомога по тимчасовій непрацездатності: організація процесу отримання».

Джерело: Фонд соціального страхування України

Матеріали до теми


За яких умов роботодавець може звільнити працівника через неможливість забезпечити його роботою внаслідок бойових дій
Роботодавець може звільнити працівника за своєю ініціативою, якщо не може забезпечити його роботою, що безпосередньо пов’язано з повним знищенням виробничих, ...
Нещасний випадок на виробництві: чи нараховувати ЄСВ
Роботодавець надає та оплачує застрахованим особам відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом України від ...