...
Реєструйся

Мінреінтеграції радить чимшвидше звертатися за роз’ясненнями, якщо затримують виплати ВПО


Виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го та 23-го числа, натомість раз у місяць відбувається виплата.

Якщо виникають затримки й виплати не надходять понад місяць — це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше.

Таким громадянам слід звернутися до органу соціального захисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати причину. Там зобов’язані вас прийняти — незалежно від того, де саме ви зареєстровані.

«Держава прагне всіляко допомогти українцям, які були змушені через війну покинути свій дім. Гроші та житло — дві ключові проблеми, що турбують наших людей. Намагаємося не лише забезпечити вчасно виплати щомісячної державної допомоги з бюджету (2 тис. грн на дорослих і 3 тис. грн на дітей чи людей з інвалідністю). Ми також додатково співпрацюємо з міжнародними гуманітарними організаціями, щоб фінансова підтримка була більш значною. Головна мета — дати людям можливість адаптуватися, облаштуватися на новому місці, знайти роботу, ввійти у більш стабільний ритм життя», — коментує ситуацію Віцепрем’єр-міністерка України Ірина Верещук.

Реєструйтеся на курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ» й отримуйте додаткові переваги та бонуси: доступ до Живого журналу «КАДРОВИК.UA» на 3 місяці (період на вибір); супровід експертом протягом 2-х тижнів після закінчення курсів.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Механізми оскарження постанов військово-лікарських комісій
Військово-лікарська експертиза відіграє ключову роль у забезпеченні обороноздатності держави та гарантуванні прав військовослужбовців і призовників на належний захист їхнього здоров’я. ...