Реєструйся

Навчальний онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти»


В Україні створено онлайн-майданчик «Платформа соціальної освіти». Він сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг й організацій, які працюють у соціальній сфері.

«Навчальна платформа дозволить покращувати якість соціальних послуг, які надаються в громадах. Це корисно і для родичів людей, які потребують підтримки, і для понад 50 тисяч професіоналів, які отримали можливість в зручний спосіб підвищити свою кваліфікацію, це також можливість відкрити для себе нову професію тим, хто шукає роботу», — розповіла Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

«Платформу соціальної освіти» розробило Міністерство соціальної політики України (далі — Мінсоцполітики) разом із проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). Мета — надавати підтримку територіальним громадам у посиленні їхньої діяльності у сфері захисту прав дитини, розвитку соціальних послуг й організації інших програм підтримки для мешканців і мешканок.

Також Міністерка зазначила, що «Платформа соціальної освіти» покликана змінити філософію сприйняття соціальних послуг зі стереотипного уявлення про грошові виплати на усвідомлення різноманітних програм підтримки: психологічної допомоги, супроводу, денного догляду й інших сервісів, які передбачені українським законодавством. Тому онлайн-майданчик також буде корисним і для звичайних громадян, щоб дізнаватися, на яку соціальну підтримку вони мають право, що таке соціальні послуги та як їх надають.

«Платформа соціальної освіти» акумулює найуспішніші світові практики й фокусується на актуальних соціальних напрямках у воєнний час, а саме:

1) організація соціальних послуг у територіальних громадах, зокрема надання послуг населенню екстрено;

2) здійснення соціальної роботи;

3) забезпечення і захист прав дитини;

4) протидія домашньому насильству й торгівлі людьми тощо.

Онлайн-доступ до матеріалів допоможе організувати навчання будь-коли й будь-де. А про успішне засвоєння нових знань і вмінь свідчитимуть сертифікати Мінсоцполітики, які фахівці й фахівчині зможуть отримати після проходження онлайн-курсів.

Настільний календар-хатинка на 2023 рік уже в продажу. На календарі зазначено всі дні з урахуванням ВОЄННОГО СТАНУ й без.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Матеріали до теми


Фінансова підтримка ГО, які надаватимуть соцпослуги особам з інвалідністю
27 січня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Це ...
Затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік
31 січня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про затвердження бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 ...