...
Реєструйся

Невчасно виплатили розрахункові під час звільнення працівника: які ризики для роботодавця


Департамент з питань праці Державної служби України з питань праці у листі від 30 листопада 2023 роки № 4206/2/2.1-23а надав роз’яснення щодо виплати сум звільненому працівникові у разі несвоєчасного остаточного розрахунку з ним під час звільнення.

У листі звернули увагу на те, що за умов невиплати з вини роботодавця належних звільненому працівникові сум у строки, визначені статтею 116 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) (за відсутності спору про їх розмір), такий роботодавець повинен виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, але не більш як за шість місяців. Це прописано у частині першій статті 117 КЗпП.

Читайте також: Виплата заробітної плати й надання довідки про неї

Для таких цілей розрахунок середньої зарплати проводять, спираючись на Порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою КМУ від 08 лютого 95 року № 100 (далі — Порядок).

Згідно з пунктом 2 Порядку, середню зарплату потрібно обчислювати виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують місяцю, в якому працівник звільнився.

 

Нараховують виплати шляхом множення середньоденного заробітку на число робочих днів. Отже, роботодавцю порушнику доведеться виплатити працівнику його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку (в робочих днях, починаючи з наступного після звільнення дня).

Читайте також: Кейс для кадровика. Оплата надурочних робіт при підсумованому обліку робочого часу

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Передплата

Матеріали до теми


Звільнення працівника без двотижневого попередження під час дії воєнного стану: інспекція праці надає пояснення
Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує, що рішенням Валківського районного суду Харківської області від 15.12.2022 року ...
Кейс для кадровика. Повідомлення про масове вивільнення працівників
Якщо на підприємстві планується масове вивільнення працівників у зв’язку зі скороченням їхньої чисельності, не пізніше ніж за 2 місяці до ...