...
Реєструйся

Обов’язки роботодавців щодо працівників з ВІЛ/СНІДом


Міжнародна організація праці (далі – МОП) розробила Практичний посібник «ВІЛ/ СНІД та сфера праці» задля визначення принципів боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу у сфері праці та в межах забезпечення гідних умов праці.

Згідно з рекомендаціями МОП, роботодавці повинні заохочувати працівників з ВІЛ/СНІДом отримувати консультації та допомогу поза межами підприємства або в службах безпеки й гігієни праці (якщо такі є на підприємстві) чи в інших структурах, якщо вони надають спеціалізовані й конфіденційні послуги.

Читайте також: Захист права на працю людей, які живуть з ВІЛ

Для цього роботодавці повинні зробити таке:

  • визначити експертів, групи самодопомоги й служби на місцевому рівні чи на рівні регіону, що спеціалізуються на наданні консультацій з питань ВІЛ/СНІДу та його лікування;
  • визначити ті місцеві медичні й немедичні організації, які можуть бути корисними для працівників, які живуть із ВІЛ/СНІДом;
  • рекомендувати працівникам звертатися до дільничного лікаря або до спеціалізованих медичних установ для проведення первинного огляду й лікування, якщо таке не проводилося, або порекомендувати працівникові спеціалізовану медичну установу, якщо він її ще не знайшов.

Читайте також: Звільнення за прогул під час повітряних тривог: перша судова практика

Роботодавці повинні надавати ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД працівникам достатньо вільного часу, згідно з мінімальними національними нормами, для отримання консультацій та проходження лікування.

 

Консультаційна підтримка повинна надаватися працівникам безкоштовно. Під час консультування потрібно враховувати специфічні потреби й становище жінок і чоловіків. Для надання таких послуг доцільно підтримувати зв’язки з урядом, працівниками і їх організаціями та іншими зацікавленими сторонами.

У разі потреби представники працівників повинні допомагати працівникам, що живуть із ВІЛ/СНІДом, в отриманні професійних консультацій.

Консультаційні служби повинні інформувати всіх працівників про їхні права, в тому числі на допомогу, передбачену чинними програмами соціального забезпечення і професійними схемами та іншими програмами життєзабезпечення. Мета реалізації програм – допомогти працівникам подолати наслідки ВІЛ/СНІДу.

У разі виробничого контакту з ВІЛ-інфекцією роботодавці повинні надавати працівникам достатньо часу для отримання консультацій зі збереженням їх заробітної плати.

Читайте також: Права осіб з інвалідністю під час працевлаштування

Джерело: Управління Держпраці

Кадрова система «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Першочергово розв’язати питання безбар’єрності потрібно у сфері працевлаштування — така думка 57 % опитаних
Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження ...