...
Реєструйся

Виплачено заборговану заробітну плату за винесеним приписом


На виконання винесеного інспектором праці Припису про усунення виявлених порушень, встановлених під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю), керівництвом комунального підприємства Дніпропетровської області було погашено заборгованість перед більш як 100 працівниками із виплати заробітної плати в розмірі 3 700 тис. грн. за 4 місяці.

Раніше писали: Як в інших країнах боряться із проблемами заборгованості з виплати заробітної плати

Держпраці нагадує, що частиною першою статті 115 Кодексу законів про працю України та частиною першою статті 24 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР «Про оплату праці» встановлено, що заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів — представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Читайте також: Стягнення заборгованості по заробітній платі та середнього заробітку за час затримки розрахунку: судова практика

Від редакції «КАДРОВИК.UA»:

Звертаємо увагу, що також за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

 

Чи можна утримати з працівника-сумісника, який звільняється за угодою сторін, кошти за дні щорічної основної відпустки, що були надані йому в рахунок невідпрацьованої частини робочого року? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Центральний регіон інспекційної діяльності у Дніпропетровській області

Передплата

Матеріали до теми


Чи може бути розмір доплат сумісникам обмежений умовами колективного договору?
Законодавством не заборонено (відповідно це не буде порушенням), якщо роботодавець установить колективним договором чи іншим окремим нормативним актом або трудовим ...