Реєструйся

Окремим категоріям освітян скоротили тривалість відпустки до 42 днів


Кабмін вніс зміни Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 346.

Про це за підсумками засідання уряду 9 травня повідомив у Телеграм постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Встановлено тривалість відпустки педагогічним працівникам — завідувачам територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та їх заступникам, начальникам (директорам) навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та їх заступникам — у розмірі 42 календарні дні”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 3 травня Верховна Рада у першому читання ухвалила законопроєкт № 8313 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань».

Відеокурс «Відпустки працівникам, які мають дітей»
Формат: відеоуроки • Для довідок: 0 (800) 219-977

Читайте також:

Джерело: Укрінформ

Комплект «Графік відпусток на 2023 рік»

Матеріали до теми


Спрощено проведення позапланових перевірок підприємств за зверненнями фізичних осіб
Кабінет міністрів дозволив позапланові перевірки підприємств за зверненням фізичної особи, яка постраждала від діяльності компаній за умови документального підтвердження шкоди ...
Військовий облік на підприємстві — відповідальність роботодавців
Роботодавці, які у 2023 року найматимуть на роботу працівників, мають обов’язково звертати увагу на наявність військово-облікових документів у майбутнього співробітника. ...