...
Реєструйся

Орган влади може відмовитися від класифікації посад, але тоді залишиться з «голими» окладами


Бюджет ’2024 до другого читання значно покращили, його можуть ухвалити цього тижня. У новій версії буде збільшена дохідна частина бюджету, перерозподіл щодо джерел фінансування дефіциту та зменшення фінансування на органи державної влади.

Загалом, якщо говорити про те, в якому стані бюджет потрапить до Верховної Ради, то буде оновлений і кращий бюджет, ніж був до першого читання. Крім того, буде збільшена дохідна частина бюджету, перерозподіл щодо джерел фінансування дефіциту, зменшення фінансування на органи державної влади. Хоча і до першого читання це був бюджет, який відображав три основні пріоритети країни: безпека й оборона, соціалка, а також допомога бізнесу. Таку думку висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі Українського Радіо.

Раніше писали: Верховна Рада підтримала у першому читанні проєкт Держбюджету на 2024 рік

«Якою б складною не була ситуація, у бюджеті є абсолютно амбітні плани. Зокрема, заплановане зростання деяких мінімальних зарплат, пенсійна колізія, яка полягає в індексації. У нас щороку відбувається індексація пенсій попри війну. Ми розуміємо, що найбільш соціально незахищені верстви населення потребують допомоги. І ми цю допомогу їм надаємо. Тому соціальні видатки, які стосуються мінімальної заробітної плати бюджетникам, перегляду виплат людям з інвалідністю, ветеранам, індексації пенсій будуть забезпечені нашою країною в першу чергу. І якщо говорити про пріоритетність, то після армії, після безпеки й оборони ці видатки є для нас найбільш пріоритетними», — сказав нардеп.

Читайте також:

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Передплата

Матеріали до теми


Повноцінні вихідні гарно впливають на емоційний і фізичний стан — дослідження в Британії
Профспілки по всій Європі закликають уряди запровадити чотириденний робочий тиждень. Там, де пішли на такий експеримент, новим режимом виявились задоволені ...