...
Реєструйся

Пенсійний калькулятор: нові можливості електронного сервісу


Сервіс «Пенсійний калькулятор» за час свого існування отримав чимало прихильників, адже дозволяє майбутнім пенсіонерам оцінити розмір своєї майбутньої пенсії за віком.

Також за допомогою «Пенсійного калькулятора» можна порахувати наявний страховий стаж людини (при введенні всіх необхідних даних за трудовою книжкою за періоди до 01.01.2004) та визначити вік виходу на пенсію з урахуванням ймовірно набутого стажу (60, 63 чи 65 років).

Читайте також: ПФУ назвав середню зарплату за другий квартал 2024 року

Донедавна сервіс був доступний користувачам лише в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Сьогодні Фондом реалізовано ще один режим доступу до послуги — у сервісних центрах головних управлінь Пенсійного фонду України.

Відтепер фахівці, які ведуть прийом громадян у сервісних центрах, можуть за допомогою «Пенсійного калькулятора» за зверненням людини розрахувати її страховий стаж та орієнтовний розмір пенсії.

Читайте також: Кому до страхового стажу зарахують період навчання до початку 2004 року?

Для цього «Пенсійний калькулятор» використовує дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. Крім того, за потреби можна додати відомості про ті періоди трудової діяльності, які були в реєстрах відсутні.

Важливо! «Пенсійний калькулятор» розраховує орієнтовний розмір пенсії за віком за показниками, які наявні на момент розрахунку, та з урахуванням чинних механізмів обчислення страхового стажу і заробітної плати: сервіс не здійснює припущень щодо зростання середньої заробітної плати в Україні в наступні роки чи рівня інфляції. Саме тому розрахунок розміру пенсії в короткостроковій перспективі — більш точний.

Читайте також: Грошова допомога під час призначення пенсії за віком

Джерело: Пенсійний фонд України


ЮРИСТ З КАДРОВИХ ПИТАНЬ І ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА — ONLINE

Унікальна послуга на ринку України!
Докладніше

Забезпечте собі:
✔ максимально вивірені рішення щодо трудових відносин з колективом
✔ стійку правову позицію в спірних ситуаціях
✔ регульовані та зрозумілі процеси у «відносинах із державою»

тел.: 0 (800) 219-977
podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Як самостійно завантажити скан-копію трудової книжки через вебпортал ПФУ?
Електронна трудова книжка — це цифровий аналог паперової трудової книжки. Наявність електронної трудової книжки зменшує ризики пошкодження, втрати чи фальсифікації ...
У який термін пенсіонерові необхідно повідомити ПФУ про своє працевлаштування?
Згідно із Законом України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», протягом 10 днів після працевлаштування ...