...
Реєструйся

Презентовано Рамку цифрової компетентності працівника охорони здоров’я


Рамка цифрової компетентності працівника охорони здоров’я — це документ, який підвищить рівень цифрової грамотності фахівців медичної сфери. Рамка допоможе формувати державну політику та впроваджувати освітні ініціативи, щоб збільшити використання цифрових технологій медичними працівниками різних напрямів та категорій.

«Ми будуємо найзручнішу цифрову державу у світі. Для цього потрібно, щоб українці мали розвинуті цифрові навички. Саме тому ми створили та затвердили концепцію розвитку цифрової грамотності, зокрема, розробили регіональні концепції, адаптували європейські фреймворки DigiComp 2.1 та 2.2, створили Рамку цифрової компетентності, яка була схвалена Кабміном до 2025 року. Окремо — для підприємців, держслужбовців, освітян та молодих підприємців. А сьогодні — і для працівників охорони здоров’я», — зазначила заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерія Іонан.

Для кадровиків: Головна весняна подія ’2024 від «КАДРОВИК.UА» — Всеукраїнський кадровий форум

Документ містить опис та структуру цифрових компетентностей, які визначають необхідні знання, вміння та практичні навички для успішного використання інформаційних технологій в роботі.

«Презентація і практичне застосування Рамки цифрової компетентності працівника охорони здоров’я на практиці означає: підвищення професійних стандартів, створення навчальних програм для майбутніх та практикуючих медичних і фармацевтичних працівників. Також Рамка сприятиме оцінюванню і самооцінюванню, заповнюючи прогалини та підвищуючи цифрові навички. Як результат, відбудеться покращення якості надання послуг та функціонування системи в цілому — от і виконання домашнього завдання з євроінтеграції», — говорить Марія Карчевич.

Читайте також: Закон про визнання освіти, здобутої на тимчасово окупованих територіях, підписано Президентом України

Рамка буде корисна для посадових осіб, які формують державну політику у сфері охорони здоров’я, розробників професійних стандартів та кваліфікаційних характеристик, укладачів навчальних програм закладів освіти, членів атестаційних комісій. Ознайомитись з документом можна за посиланням.

 

Раніше писали: Держслужба зайнятості допомагатиме українцям з працевлаштуванням до Сил оборони

Документ реалізовано у межах втілення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Також він відповідає Концепції розвитку цифрових компетентностей та Концепції розвитку електронної охорони здоров’я.

Рамка підготовлена Міністерством охорони здоров’я України у співпраці із Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України та Національною службою здоров’я України за підтримки Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Раніше писали: Уряд затвердив план заходів з розвитку системи професійного навчання публічних службовців до 2027 року

Джерело: Урядовий портал


Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»

Модуль 1. Особова картка форми № П-2: правила заповнення
Модуль 2. Особова справа: нормативне регулювання та стала практика.

Кожен учасник отримує:

  • 3 відео
  • 1 презентацію у форматі PDF
  • 1 письмову консультацію експерта

тел.: 0 (800) 219-977067-317-5886
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...