...
Реєструйся

Про обмеження роботодавцем кількості днів щорічної основної відпустки


ЗАПИТАННЯ

Чи правомірне обмеження роботодавцем кількості днів щорічної основної відпустки, яку може використати працівник?

 

ВІДПОВІДЬ

Згідно зі статтею 6 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі — Закон № 504), працівникам повинна бути надана основна щорічна відпустка тривалістю не менше 24 календарних днів за відпрацьований робочий рік, який починається з дня укладення трудового договору.

Загальна тривалість щорічної основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, які зайняті на підземних гірничих роботах, — 69 календарних днів (ст. 10 Закону № 504). Проте це обмеження стосується лише щорічних відпусток.

Читайте також: Змінено Порядок розрахунку середньої зарплати для оплати компенсації відпускних

Відповідно до статті 12 Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» надає роботодавцю право обмежити тривалість щорічної основної відпустки протягом воєнного стану, надаючи лише 24 календарних дні для поточного робочого року. Це правило почало діяти у 2022 році та залишається станом на сьогодні в силі.

Проте це лише право, а не імперативний обов’язок, тому застосування цього обмеження залишається на розсуд роботодавця.

Читайте також: Чи має право працівник із нефіксованим робочим часом на щорічну відпустку?

Також варто пам’ятати, що якщо роботодавець все-таки застосовує обмеження, надаючи щорічну основну відпустку тривалістю не більше 24 календарних днів за поточний робочий рік, необхідно врахувати таке:

1) не використані дні відпустки під час воєнного стану повинні бути надані працівнику після припинення або скасування воєнного стану;

2) у разі звільнення працівника під час воєнного стану йому повинна бути виплачена грошова компенсація відповідно до статті 24 Закону № 504.

Читайте також: Чи оплачується працівникові навчальна відпустка в періоді простою на підприємстві?

Окрім вказаного обмеження за кількістю днів щорічної основної відпустки, роботодавець має право відмовити у наданні щорічної основної відпустки під час воєнного стану лише у випадку, коли працівник залучений до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури.

 

Андрій Іваницький, адвокат

Джерело: ВИЩА ШКОЛА АДВОКАТУРИ


Комплект «Особові картки та особові справи працівників: оформлення, облік, зберігання»

До комплекту входять:

  • Добірка матеріалів «Особова картка й особова справа: інструкція до застосування»
  • Експрес-курс «Облікові документи кадрової служби та порядок їх ведення»

тел.: 0 (800) 219-977067-317-5886
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Графік відпусток має бути на підприємстві незалежно від чисельності працівників: інспекція Держпраці
Cкладання графіка відпусток встановлено для всіх роботодавців, незалежно від чисельності працівників, — Закон України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР ...
Кейс для кадровика. Чи можна здійснювати бронювання за військовим квитком з «Резерв+?»
Теоретично так, проте є деякі нюанси. Спробуймо їх розглянути. Якщо у роботодавця є копія військово-облікового документа працівника у паперовій формі, ...