Реєструйся

Програми професійній адаптації ветеранів з подальшим працевлаштуванням: Уряд ухвалив нову постанову


У вівторок, 9 липня, Кабінет Міністр України ухвалив важливу постанову, необхідну для забезпечення професійної адаптації ветеранів і ветеранок війни, членів їхніх сімей, родин полеглих українських Захисників й Захисниць за кошти державного бюджету. За відповідною програмою на 2024 рік передбачено 71 млн грн.

Уряд вніс зміни до постанов від 21 червня 2017 року № 432 та від 18 березня 2024 року № 307, якими передбачив механізм використання бюджетних коштів на заходи з професійної адаптації ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин полеглих воїнів; запровадив умову обов’язкового працевлаштування цих осіб після професійної адаптації; визначив категорії осіб, які отримуватимуть послугу із професійної адаптації в першочерговому порядку.

 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

«Мінветеранів створює умови та можливості для розвитку ветеранів і ветеранок, працевлаштування, започаткування власної справи, щоб бути економічно активними та фінансово незалежними. Це є запорукою відновлення України вже зараз і тим більше після Перемоги. Ми аналізуємо проблематику нестачі кадрів на ринку праці, тому, маючи запит від роботодавців, можемо розробляти та пропонувати освітні програми. Ухвалена сьогодні постанова забезпечить своєчасне фінансування видатків. Тим більше, що попит на навчання та перекваліфікацію є. За попередні два роки кількість тих, хто скористався можливістю профадаптації збільшилася в 3,5 раза — до 2,2 тисячі осіб. У 2024 році можемо вийти у показник близько 5 тисяч осіб.

Джерело: Урядовий портал

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Стартує онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців
Онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців із можливістю подальшого працевлаштування розпочне роботу завдяки Happy Monday разом з міжнародною платформою ...
Працевлаштування осіб з інвалідністю: переваги для роботодавця
Поряд із законодавчими нормативами стосовно працевлаштування осіб з інвалідністю держава також заохочує роботодавців різними видами підтримки. Зокрема, це фінансова підтримка ...