Передплати журнал

Шеринг документів у «Дії» тепер доступний у всіх УСЗН


В усіх управліннях соціального захисту населення (далі — УСЗН) доступна функція шерингу документів у застосунку «Дія». Нею можна скористатися під час оформлення допомоги для внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) і довідки для перетину кордону людям з інвалідністю.

Це означає, що тепер необов’язково носити із собою фізичні документи чи надавати їхні копії. Достатньо поділитися їхньою цифровою копією в кілька кліків через «Дію». Шеринг документів також допоможе уникнути помилок під час унесення ваших персональних даних у базу й пришвидшить обслуговування.

Щоб поділитися копією документа:

  • оберіть паспорт, картку платника податків (РНОКПП) чи свідоцтво про народження в застосунку «Дія»;
  • натисніть на документ й оберіть штрихкод;
  • працівник управління соцзахисту зчитує номер під штрихкодом;
  • підтвердьте запит на передачу копій документів у застосунку «Дія».

Щоб скористатися послугою шерингу, необхідно оновити «Дію» до останньої версії.

Послугу реалізувало Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством соціальної політики України. Шеринг документів в УСЗН став можливим завдяки інформаційним обмінам застосунку «Дія» та Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Вигідна ціна! Річна передплата на журнал «КАДРОВИК.UA».

На 2023 рік ВИГІДНА передплата на видання в комплекті (друкований журнал + електронна версія) — зі знижкою 30 %. Бонус — БЕЗПЛАТНЕ НАВЧАННЯ на кадровому онлайн-інтенсиві у Вікторії Ліпчанської.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


Запроваджено платформу «Національна школа управлінців»
В Україні створено платформу «Національна школа управлінців». Її мета — системне підвищення кваліфікацій керівників закладів дошкільної, загальної середньої, професійної, фахової ...