...
Реєструйся

Щодо надання допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю


ЗАПИТАННЯ

Чи має право працівниця, яка працює неповний робочий час у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, на допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю по догляду за хворою дитиною?

 

ВІДПОВІДЬ

Згідно з абзацом першим частини першої статті 22 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 1105), страхову виплату у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють за трудовим договором, гіг-контрактом, іншим цивільно-правовим договором та на інших законних підставах призначають та надають за основним місцем роботи (лист ПФУ від 22 листопада 2023 року № 43354-49563/К-03/8-2800/23).

Читайте також: Чи оплачується період тимчасової непрацездатності працівнику на роботі за сумісництвом?

Саме сформований на основі медичного висновку про хворобу листок непрацездатності є підставою для призначення працівникові виплат (ч. 1 ст. 23 Закону № 1105) у формі страхових виплат, що повністю або частково компенсують втрату зарплати при настанні страхового випадку (ч. 1 ст. 15 Закону № 1105).

При цьому допомогу по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачують застрахованій особі з першого дня за період, протягом якого дитина, за висновком лікаря, потребує догляду, але не більше як за 14 календарних днів (ч. 3 ст. 15 Закону № 1105).

 

Коли допомогу не надають і про допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок захворювання або травми

Проте, згідно з частиною шостою статті 15 Закону № 1105, таку допомогу не надають, якщо застрахована особа перебувала у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням або творчій відпустці.

Згідно із частиною другою статті 15 Закону № 1105, допомогу по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, виплачує ПФУ застрахованим особам з шостого дня непрацездатності за весь період до її відновлення або до встановлення МСЕК інвалідності, незалежно від звільнення, припинення підприємницької або іншої діяльності застрахованої особи в період втрати працездатності, у порядку та розмірах, встановлених законом.

Читайте також: Чи має право працівниця, яка під час дії воєнного стану не виходить на роботу з нез’ясованих причин, на допомогу по вагітності та пологах: роз’яснення ПФУ

Листок непрацездатності формують, спираючись на медичний висновок після ідентифікації пацієнта в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, згідно із пунктом 2 розділу II Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі, що затверджений наказом МОЗ від 17 червня 2021 року № 1234 «Про затвердження Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності».

 

Тож, якщо у застрахованої особи, яка працює неповний робочий час у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, настає страховий випадок — тимчасова непрацездатність, догляд за хворою дитиною, то у такому разі допомогу по тимчасовій непрацездатності (у тому числі допомогу для догляду за хворою дитиною) надають їй на загальних підставах.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA


Експрес-курс «Соціальне страхування по тимчасовій непрацездатності»

  • Вичерпно про порядок оформлення «лікарняних»
  • Надаємо готові зразки наказів
  • Гарантуємо письмову консультацію від експерта

тел.: 0 (800) 219-977, (067) 317-58-86
Е-mail: podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Про перевірку обґрунтованості виданих листів непрацездатності
СИТУАЦІЯ Я власник приватного підприємства — роботодавець. Виникла потреба перевірити обґрунтованість видачі працівнику листка непрацездатності. Чи можу я звернутися до ...
Електронний та паперовий листки непрацездатності як один випадок тимчасової непрацездатності
ЗАПИТАННЯ Чи має право роботодавець розглядати електронний та паперовий листки непрацездатності як один випадок тимчасової непрацездатності, якщо паперовий листок має ...
У якому випадку під час відпустки не виплачується допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю
ЗАПИТАННЯ Чи виплачується допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, якщо працівник хворів у період відпустки без збереження заробітної плати? ...
Чи оплачується період тимчасової непрацездатності працівнику на роботі за сумісництвом?
Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю за рахунок коштів роботодавця (перші 5 днів) нараховується й виплачується за всіма місцями роботи: ...