...
Реєструйся

Служба зайнятості роботодавцям надає фінансову підтримку


Приймаючи на роботу працівників, роботодавці мають унікальну можливість повернути частину коштів, витрачених на оплату праці та сплату єдиного внеску у вигляді компенсації. Наприклад, майже 900 роботодавців м. Києва отримали компенсації на суму понад 42 млн грн.

 

Види компенсацій, якими можуть скористатися роботодавці столиці

 1. Компенсації за працевлаштування окремих категорій безробітних
 • Компенсація у розмірі 50 % фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць (людей з інвалідністю, учасників бойових дій, кому до настання права на пенсію за віком залишилося не більше 5 років).
 • Компенсація у розмірі 50 % фактичних витрат сплаченого єдиного внеску за працевлаштування громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць і мають додаткові гарантії у працевлаштуванні; понад 6 місяців.
 • Компенсація у розмірі 50 % мінімальної заробітної плати за працевлаштування зареєстрованих безробітних з-поміж молоді.

Зразки документівПосадові інструкціїРобочі інструкції
Для довідок: 0 (800) 219-977

 1. Компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
 • Компенсація за працевлаштування ВПО під час дії воєнного стану (після 24 лютого 2022 року). Заяву можна подати через Дія.
 • Компенсація за працевлаштування ВПО з поміж зареєстрованих безробітних.

 

 1. Компенсація за облаштування робочого місця для працевлаштованої людини з інвалідністю

Заяву можна подати через Дія.

 

 1. Компенсації за працевлаштування на нові робочі місця
 • Компенсація за працевлаштування громадян з-поміж зареєстрованих безробітних.
 • Компенсація за працевлаштування громадян (не обов’язково зареєстрованих безробітних).

СУМІСНИЦТВО: НОВІТНІ РЕАЛІЇ спецвипуск № 1, 2023 від журналу «КАДРОВИК.UA»

 1. Допомога з часткового безробіття через зупинення або скорочення виробництва з причин економічного, технологічного характеру, введення надзвичайного або воєнного стану тощо

Програми компенсацій дають змогу стабілізувати бізнес, збільшити обсяги виробництва та зберегти колективи підприємств. Київський МЦЗ є відповідальним і надійним партнером роботодавців у розв’язанні актуальних питань. Пропонуємо роботодавцям скористатися можливостями компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу.

Джерело: Урядовий портал

Всеукраїнський кадровий форум — 2024

Матеріали до теми


Актуальні питання обліку ВПО в центрі зайнятості під час воєнного стану
Питання оформлення на облік у центрі зайнятості не втрачають своєї актуальності, тим паче в період дії воєнного стану, коли люди ...
Чи виплатить ПФУ допомогу на поховання у разі загибелі мобілізованого
Посадовці ПФУ у своєму листі від 21 березня 2024 року № 2800-030401-8/17515 надали роз’яснення щодо допомоги на поховання від ПФУ ...