...
Реєструйся

Одноденний курс про відпустки від експертів проєкту «КАДРОВИК.UA»


Усі ви знаєте, що 24 грудня 2023 року набрав чинності Закон України від 22 листопада 2023 року № 3494-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань», яким внесено зміни щодо умов та порядку надання щорічних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати.

Колектив проєкту «КАДРОВИК.UA» вирішив допомогти розібратися з усіма нюансами щодо змін, що відбулися з набуттям чинності новим законом на тематичному курсі.

Тож запрошуємо взяти участь у навчальному заході «Відпустки-2024: практика застосування», що відбудеться 21 березня 2024 року.

 

Дізнатися більше

 

Також дякуємо за ваші відгуки про спецвипуск «Щорічні відпустки: планування і надання». І в розробленні нині ще один спецвипуск на тему відпусток — «Відпустки без збереження заробітної плати», який можна буде передзамовити.

З питань реєстрації на захід та придбання видань:
0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: проєкт «КАДРОВИК.UA»

Одноденний курс НОН-СТОП «ВІДПУСТКИ-2024: ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ»

Матеріали до теми


Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...
МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...