...
Реєструйся

Одноденний курс про відпустки від експертів проєкту «КАДРОВИК.UA»


Усі ви знаєте, що 24 грудня 2023 року набрав чинності Закон України від 22 листопада 2023 року № 3494-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань», яким внесено зміни щодо умов та порядку надання щорічних відпусток та відпусток без збереження заробітної плати.

Колектив проєкту «КАДРОВИК.UA» вирішив допомогти розібратися з усіма нюансами щодо змін, що відбулися з набуттям чинності новим законом на тематичному курсі.

Тож запрошуємо взяти участь у навчальному заході «Відпустки-2024: практика застосування», що відбудеться 21 березня 2024 року.

 

Дізнатися більше

 

Також дякуємо за ваші відгуки про спецвипуск «Щорічні відпустки: планування і надання». І в розробленні нині ще один спецвипуск на тему відпусток — «Відпустки без збереження заробітної плати», який можна буде передзамовити.

З питань реєстрації на захід та придбання видань:
0 (800) 219-977 • E-mail: podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: проєкт «КАДРОВИК.UA»

Одноденний курс НОН-СТОП «ВІДПУСТКИ-2024: ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ»

Матеріали до теми


15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...
ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...