Передплати журнал

Стандарти медичної допомоги змінюються


Зменшення мінімального строку лікування COVID-19 до 5 днів не пов’язано із оплатою лікарняних, про це йдеться на сайті Фонду соціального страхування України. Мінімальна тривалість лікування пацієнтів із COVID-19, а також термін їх самоізоляції — це визначені галузевими стандартами охорони здоров’я та відповідними протоколами строки., адаптуючись до нових даних про перебіг хвороби.

Тож саме медичні підстави є причиною скорочення терміну самоізоляції хворого на COVID-19 пацієнта та зменшення мінімального строку його лікування до 5 днів.

Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги за лікарняними листками у повному обсязі.

Нагадаємо, фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності, а також по вагітності та пологах здійснюється на підставі заяви-розрахунку, яку роботодавець оформляє та подає до Фонду соціального страхування України за відповідним електронним лікарняним. Тому саме дата отримання Фондом заяви від роботодавця, а не дата створення е-лікарняного першочергово впливає на час отримання допомоги.

Джерело: Фонд соціального страхування України

 

Головна подія року для кадрової спільноти вже незабаром. Детальніше тут.

 

Матеріали до теми


Зміни в Порядку підтвердження трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки: нова постанова Уряду
На Урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1058 «Про внесення змін до постанови ...