Реєструйся

Стартує онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців


Онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації для українців із можливістю подальшого працевлаштування розпочне роботу завдяки Happy Monday разом з міжнародною платформою Coursera за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та сприяння Міністерства економіки України запустили програму ReSkill UA.

 

Хто може взяти участь у програмі підвищення кваліфікації

У проєкті можуть взяти участь як початківці, так і спеціалісти, що прагнуть змінити або розширити сферу професійної діяльності, а також фахівці, які планують розпочати власний бізнес або тільки починають випробовувати свої сили у підприємництві.

«Держава тісно співпрацює з бізнесом для реалізації освітніх ініціатив для українців, які хочуть підвищити кваліфікацію або спробувати себе в новій професії. Це також цінний вклад в економіку країни, адже такі програми навчання готують спеціалістів у сферах, в яких наразі відчувається потреба на ринку праці. Освітній проєкт ReSkill UA надає безоплатний доступ до навчання після якого студенти отримають міжнародні сертифікати від найкращих світових університетів та компаній, серед яких Google, Meta, IBM тощо», — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Семінар «Робота кадрових підрозділів у тривалий період воєнного стану»

 

Що отримають учасники програми

Учасники програми отримають безоплатний доступ до однієї із одинадцяти навчальних програм, яку оберуть самостійно. 

Сфери навчання сформовані на основі аналізу запитів роботодавців на ринку праці. Серед них, зокрема: 

  • Програми для перекваліфікації. Можна опанувати професії з нуля у таких сферах: продажі, проєктний менеджмент, маркетинг, служба підтримки в ритейлі, підприємництво.
  • Програми для підвищення кваліфікації. Можна поглибити експертизу в таких сферах: енергетика, виробництво, будівництво, управління ланцюгами постачання та логістика.
  • Програми для перекваліфікації та підвищення кваліфікації у таких сферах: кібербезпека, штучний інтелект.

Протягом навчання кожен учасник зможе скористатися менторською підтримкою від Happy Monday. Заплановані такі ініціативи, як кар’єрні консультації, вебінари тощо. Після завершення курсів учасники отримають міжнародний сертифікат від Coursera, а також зможуть скористатися можливостями працевлаштування, які передбачені програмою (ярмарки вакансій, онлайн та офлайн-стажування тощо). 

 

Реєстрація на навчання

Навчання відбуватиметься онлайн. Реєстрація для участі у проєкті вже відкрита.

Щоб взяти участь у проєкті ReSkill UA, потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті Мінекономіки.

Джерело: Міністерство економіки України

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Впровадження лікарської резидентури за вузькопрофільними лікарськими спеціальностями
Міністерство охорони здоров’я вперше за історію української медичної освіти запроваджує лікарську резидентуру. Це — етап післядипломної медичної освіти, який триває ...
Закріплення на всій території України єдиного київського часу та відміна переходу на «зимовий» час: проєкт Закону № 4201
Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт про обчислення часу в Україні. На нещодавньому засіданні ...
Що входить у поняття «ресурсний стан» і чому він такий важливий
Психосоціальна підтримка працівників має стати пріоритетною частиною загальної політики безпеки і здоров’я на роботі. Системна турбота про психічне здоров’я так ...