Стаж щорічної відпустки в період призупинення дії трудового договору


Відповідно до вимог статті 13 Закону України від 15 березня 2022 року

№ 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», призупинення дії трудового договору – це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладеним трудовим договором. Відповідно, в цей період працівник фактично не працює і за ним не зберігається середній заробіток.

ТОП-50 відповідей на запитання кадровиків у воєнний час

Статтею 9 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» визначено, що до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку зараховується час, коли працівник фактично не працював, але за ним згідно з законодавством зберігалися місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково.

Виходячи із наведеного, період призупинення дії трудового договору не може бути враховано до стажу роботи для надання щорічної основної відпустки працівникові.

Джерело: Управління Держпраці у Тернопільскій області

Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика

Матеріали до теми


Працівник покинув зону бойових дій: тимчасове призупинення дії трудового договору
Статтею 13 Закону України № 2136 від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» визначено, ...
Звільнення працівників дистанційно: чи законно це
Враховуючи зміни у Законі України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», що за новації відбулися у питаннях звільнення? Звільнення, ...