...
Реєструйся

Тенденції на ринку праці: які вакансії зараз є актуальними?


Мінреінтеграції опублікувало інформацію, що малий та середній бізнес поступово відновлюються, зростає ділова активність у тих галузях економіки, які важливі для країни у стані війни. Про це свідчать тенденції, які цього річ складаються на ринку праці.

Мінреінтеграції засвідчує, що такі дані визначені Державною службою зайнятості.

Вимоги до оголошення про вакансію та законні підстави для відмови у прийнятті на роботу: актуальні запитання — читайте у журналі «КАДРОВИК.UA»

Найбільш затребуваними є такі фахівці: продавець-консультант, водій, менеджер з продажу, бухгалтер, кухар, інженер, лікар, вантажник, швачка, фармацевт.

Найчастіше роботодавці шукають:

  • кваліфікованих робітників з інструментом — 21% від усіх поданих вакансій;
  • робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин — 16%;
  • працівників сфери торгівлі та послуг — 15%.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Наразі найбільша кількість вакансій зареєстрована у місті Києві, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях.

Мінреінтеграції нагадує, що здійснити пошук роботи можливо на Єдиному порталі вакансій, через боти у Telegram і Viber або звернутися до найближчого центру зайнятості.

Також успішно діє програма ваучерів на перепідготовку, отримання іншої спеціалізації, підвищення кваліфікації тощо від Державного центру зайнятості.

Читайте також:

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу»

Матеріали до теми


Посередникам із працевлаштування за кордоном слід подбати про переліцензування до 14 квітня
Міністерство економіки України нагадало ліцензіатам у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які ще не подали міністерству декларацію щодо ведення ...
Зміни у фінансуванні здобуття вищої освіти: ВРУ ухвалила законопроєкт у першому читанні
Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування здобуття вищої ...
Фахівці сфери соціального захисту населення зможуть долучитися до кадрового резерву для роботи на ДОТ
Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку формування кадрового резерву працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України». ...