...
Реєструйся

У НАДС обговорили питання запровадження системи оплати праці на основі класифікації посад у 2024 році


УНАДС відбулася робоча зустріч, де обговорили питання запровадження системи оплати праці на основі класифікації посад у 2024 році. Провідні представники ключових міністерств, Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та інших ЦОВВ висловилися на майданчику Агентства щодо основних положень відповідних проєктів постанов НАДС і Мінфіну.

Читайте також: Як переглянуть посадові оклади для чиновників, на яких не поширюється Закон про держслужбу

Ішлося, зокрема, про схеми посадових окладів на посадах державної служби, правові підстави запровадження поняття «грейд» на основі проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2024 рік (акт від 09 листопада 2023 року № 3460-IX), питання граничної чисельності штату державних органів.

Учасники наради висловилися щодо ризиків, що можуть супроводжувати реалізацію відповідних проєктів рішень Уряду і зауважили на кроках, що дозволять їх уникнути.

 

Читайте також: З 1 січня збільшується розмір мінімальної заробітної плати: держбюджет на 2024 рік прийнято

Джерело: НАДС

Передплата

Матеріали до теми


Працівника перевели на іншу посаду: чи потрібно буде повернути йому колишню посаду після закінчення воєнного стану?
СИТУАЦІЯ Працівника перевели на іншу посаду під час воєнного стану, згідно зі статтею 3 Закону України від 15 березня 2022 ...
Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: чи є вона обов’язковою виплатою?
Право на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, визначене законодавством, є у держслужбовців і посадовців держорганів, органів місцевого самоврядування (далі ...