...
Реєструйся

У застосунку Резерв+ можна оновити статус бронювання від мобілізації


У Міноборони цифровізували паперові бронювання працівників й тепер актуальний статус у застосунку «Резерв+» відображається у 340 000 громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко. За її словами, цифрова команда міністерства зробила це, тому що відсоток людського фактора в помилках ТЦК щодо внесення інформації про громадян до реєстру «Оберіг» залишається високим і не завжди ТЦК вносять інформацію щодо броні до реєстру. 

Семінар «Робота кадрових підрозділів у тривалий період воєнного стану»

 

Дії для оновлення документа

Пані Черногоренко розповіла, як оновити документ:

  • натиснути три крапки праворуч від документа;
  • вибрати «оновити документ»;
  • після цього користувач побачить свій актуальний статус.

Заступниця міністра стверджує: якщо бронювання працівників було лише на папері, статус «Заброньовано» з’явиться в застосунку, якщо бронь ще триває, але в застосунку цього не було – новий термін має відобразитись в «Резерв+».

«Щоб бронювання відобразилось в електронному документі, не потрібно йти до ТЦК, телефонувати кудись чи займати чергу о 5 ранку», – акцентувала пані Черногоренко.

Водночас вона зауважила, що частину наказів про бронювання працівників нам не вдалося оцифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу. 

«Проте ми вже працюємо над чітким та прозорим алгоритмом, щоб усі заброньовані громадяни могли отримати актуальний статус в Резерв+», – запевнила вона.

Джерело: LIGA.NET

Плакати та шпаргалки для роботи відповідального за ведення військового обліку на підприємстві

Матеріали до теми


Вдосконалено військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів
Уряд вдосконалив військовий облік осіб до 25 років, які вступають до вишів. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. ...
Кейс для кадровика. Чи можна здійснювати бронювання за військовим квитком з «Резерв+?»
Теоретично так, проте є деякі нюанси. Спробуймо їх розглянути. Якщо у роботодавця є копія військово-облікового документа працівника у паперовій формі, ...