Реєструйся

Уряд готує законопроєкт про відповідальність закладів, що працюють у комендантську годину


Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час телемарафону розповів, що уряд підготував законопроєкт про відповідальність для закладів, які працюють під час комендантської години.

Він зазначив, що законопроєкт допоможе внести зміни до адміністративного кодексу щодо відповідальності власників суб’єктів господарювання та ФОПів за роботу нічних закладів, ресторанів у комендантську годину.

Читайте також: За порушення законодавства з питань оформлення трудових відносин передбачено відповідальність

За його словами, треба також чітко вирішити момент того, які повноваження для накладення штрафів матиме поліція.

 

Клименко розповів, що за перший випадок пропонуються штрафи 34 – 170 тисяч гривень, а за повторне порушення — 340 – 680 тисяч гривень.

«Ми пропонуємо, щоб штрафи становили 34 – 170 тис. гривень за перше порушення, і за повторні порушення протягом року — 340 – 680 тис. гривень. Але це на розгляд законодавців і я думаю, що найближчим часом Рада це розгляне», — сказав міністр.

Читайте також: Порушення правил обліку військовозобов’язаних на підприємстві: відповідальність керівника, штрафи для бізнесу

Джерело: СУДОВО-ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА

Передплата

Матеріали до теми


Цифровізуємо військово-лікарську комісію: учасники процесу можуть обмінюватися документами онлайн
Відтепер медичні заклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами й територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки через систему електронного документообігу. ...