Відрядження поліцейських до органів державної влади, підприємств, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та присвоєння спеціальних звань відрядженим


18 грудня 2020 року прийнято в першому читанні проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» (щодо відрядження поліцейських до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання та присвоєння спеціальних звань відрядженим (прикомандированим) поліцейським)». 

Законопроєктом пропонується внести зміни до статей 47, 48, 59, 71, 80 та 83 Закону України «Про Національну поліцію» від 2 липня 2015 року № 580-VIII.

Проєктом, зокрема, передбачається усунути термінологічну неточність у тексті Закону, замінивши слова «вищий навчальний заклад» і «навчальний заклад» словами «заклад вищої освіти».

Документом також пропонується уточнення до процедури присвоєння спеціальних звань поліцейським, які є відрядженими до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських.

Законопроєктом запропоновано норми щодо затвердження Кабінетом Міністрів України переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими та граничних спеціальних звань за цими посадами в державних органах, підприємствах, установах, організаціях. При цьому, затвердження переліку посад, які можуть бути заміщені поліцейськими та граничних спеціальних звань за цими посадами у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, пропонується делегувати Міністерству внутрішніх справ України.

Проєкт Закону зареєстровано від 09 жовтня 2020 року за № 4203.

Матеріали до теми


Розмір компенсаційних виплат за період перебування у відрядженні
Міністерство економіки України у своєму листі від 27 січня 2022 року № 4711-06/4121-01 в межах компетенції повідомляє. Питання, пов’язані зі ...
Чи оподатковують відшкодовані працівнику фермерського господарства витрати на відрядження
У ДПС розглянули питання щодо оподаткування відшкодованих працівнику фермерського господарства витрат на відрядження. У листі від 16 листопада 2021 року № ...