Реєструйся

Введення накопичувальних пенсій на держпідприємствах: ініціатива Мінсоцполітики


Міністерство соціальної політики запропонувало Кабміну підтримати ініціативу щодо запровадження накопичувальних пенсій на всіх підприємствах із держчасткою розміром понад 50 %. Про це йдеться в листі міністерства, адресованому прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

Введення накопичувальних пенсій на держпідприємствах планується проводити у рамках реформування системи корпоративного управління.

Згідно з ініціативою Мінсоцполітики, держпідприємствам пропонується забезпечити щонайменше 50 % своїх працівників відрахуваннями розміром 2 % від їхніх зарплат до недержавних пенсійних фондів. Підприємства мають включити до своїх фінансових планів на 2023 рік витрати на сплату таких пенсійних внесків.

У грудні минулого року Кабмін затвердив експериментальну програму із запровадження накопичувальних пенсій на держпідприємствах великої приватизації.

Джерело: «Бухгалтер.UA»

 

Найголовніша подія року: Всеукраїнський кадровий форум – 2022

Матеріали до теми


Нещасний випадок на виробництві: чи нараховувати ЄСВ
Роботодавець надає та оплачує застрахованим особам відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом України від ...
За роботу за кордоном у країнах, з якими укладено угоди, буде обчислюватися страховий стаж
У парламенті почалася робота над підготовкою до другого читання законопроєкту № 9453 щодо врегулювання питання пропорційного обчислення страхового стажу особам, які ...