...
Реєструйся

Виплати військовим за липень зростуть


Як зазначила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, за липень грошові виплати військовим зростуть на 15 % і становитимуть близько 70 млрд грн.

Минулого року в держбюджеті на 2022 рік на Міноборони було закладено 130 млрд грн, а зараз за місяць лише на грошове забезпечення спрямовується 63 млрд грн — у червні, а за липень — 70 млрд грн.

Маляр також поінформувала, що виплати військовим за червень у липні відбулися планово, попри всі проблеми в економіці, які спричинені повномасштабним вторгненням.

Утім, менш як 5 % грошового забезпечення затрималося з технічних причин.

«Ми одночасно купуємо зброю, предмети речового забезпечення та багато іншого. Це величезні платежі, які треба було організувати так, що не було збоїв по жодному напрямку. І станом на сьогодні, з технічних причин затрималося менш як 5 % грошового забезпечення, але вони гарантовано надійдуть», — наголосила заступниця міністра.

Джерело: Укрінформ

мініКУРС: «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Матеріали до теми


Президент зареєстрував законопроєкт про демобілізацію військовослужбовців-строковиків
Президент України зареєстрував у парламенті проєкт Закону про внесення змін до глави ХІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 25 березня ...
Бронювання працівників підприємств ОПК: критерії та документи
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України оновили критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної ...