Реєструйся

Які аудиторські компанії потраплять до критичних та можуть бронювати військовозобов’язаних працівників


Наказом Мінфіну від 22 травня 2023 року № 265 впроваджені зміни до Критеріїв, за якими Мінфін визначає підприємства, установи й організації, які мають важливе значення для національної економіки.

До таких потрапляють ті, які відповідають хоча б одному з таких критеріїв, зокрема:

  • здійснюють суспільний нагляд за аудиторською діяльністю;
  • суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємствам, що становлять суспільний інтерес, та які фактично надають послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності або виконують інші обов’язкові завдання за договорами з підприємствами, що становлять суспільний інтерес, підприємствами, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або юридичними особами, які мають у розпорядженні, отримують та використовують кошти, що надаються міжнародними фінансовими організаціями, іноземними державами, іноземними донорами, та юридичними особами, які виготовляють продукцію, виконують роботи, надають послуги за рахунок таких коштів.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Передплата

Матеріали до теми


Чи призначається допомога по тимчасовій непрацездатності, якщо на підприємстві було запроваджено неповний робочий тиждень?
Так, призначається. Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою обмежень обсягу трудових прав працівника (ст. 56 Кодексу ...