За порушення масочного режиму штрафуватимуть по-новому


На засіданні Кабміну за поданням міністра юстиції уряд схвалив законопроект про підвищення відповідальності за відсутність вдягнутої маски під час карантину в місцях, де її носіння обов’язкове.

У КУпАП буде встановлено відповідальність фізичних осіб за такі порушення, а також посадових осіб юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців — за відсутність масок на працівниках, клієнтах чи відвідувачах.

Також у Законі про санітарне благополуччя повинна з’явитися норма про фінансові санкції, які будуть застосовувати до юридичних осіб за відсутність обов’язкових масок на людях в їх приміщеннях.

За словами міністра юстиції, штрафи на суб’єктів господарювання можуть сягати 200-300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 3 400 — 5 100 грн.

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...