Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Зарплата педагогів зросте на третину — міністр фінансів

Дата публікації: 16.09.2020

Ріст відбудеться завдяки зростанню мінімальної зарплати

У сфері освіти передбачається зростання заробітних плат у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати. Про це на пресконференції 14 вересня сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

«У сфері освіти передбачається зростання заробітних плат в першу чергу освітян у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, на 30%. Зокрема передбачено також відновлення програм підтримки «Нова українська школа», — сказав С. Марченко.

У проєкті держбюджету обсяг фінансування сфери освіти передбачається на рівні 173,8 млрд грн. Зокрема, освітня субвенція на виплати зарплат для понад 400 тис. вчителів в проєкті бюджету 2021 передбачена у сумі 123,7 млрд грн. Видатки на вищу освіту пропонуються на рівні 49,2 млрд грн.

Також в проєкті бюджету пропонується виділити на підтримку Нової української школи 1,4 млрд грн. На будівництво, ремонт та реконструкцію 300 шкіл планується передбачити 1 млрд грн.

Також в проєкті бюджету для виплати академічних стипендій для 180 тис. стипендіатів закладено 4,5 млрд грн. Окрім цього на забезпечення інклюзивної освіти для 30 тис. учнів пропонується виділити 0,5 млрд грн.