Зарплата педагогів зросте на третину — міністр фінансів


Ріст відбудеться завдяки зростанню мінімальної зарплати

У сфері освіти передбачається зростання заробітних плат у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати. Про це на пресконференції 14 вересня сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

«У сфері освіти передбачається зростання заробітних плат в першу чергу освітян у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, на 30%. Зокрема передбачено також відновлення програм підтримки «Нова українська школа», — сказав С. Марченко.

У проєкті держбюджету обсяг фінансування сфери освіти передбачається на рівні 173,8 млрд грн. Зокрема, освітня субвенція на виплати зарплат для понад 400 тис. вчителів в проєкті бюджету 2021 передбачена у сумі 123,7 млрд грн. Видатки на вищу освіту пропонуються на рівні 49,2 млрд грн.

Також в проєкті бюджету пропонується виділити на підтримку Нової української школи 1,4 млрд грн. На будівництво, ремонт та реконструкцію 300 шкіл планується передбачити 1 млрд грн.

Також в проєкті бюджету для виплати академічних стипендій для 180 тис. стипендіатів закладено 4,5 млрд грн. Окрім цього на забезпечення інклюзивної освіти для 30 тис. учнів пропонується виділити 0,5 млрд грн.

 

Матеріали до теми


Законопроєкт № 7251 готують до другого читання
Народні депутати проголосували за основу зі скороченням строку підготовки до другого читання проєкт Закону про внесення змін до деяких законів ...
Відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану за ініціативою роботодавця
Розділом VI Закону України від 15 листопада 1996 №504/96-ВР «Про відпустки» зі змінами (далі – Закон № 504) передбачено надання працівникові ...
Робота за сумісництвом, якщо на основному місці роботи оформлено простій
Чи можна працевлаштуватися на роботу за сумісництвом як ВПО, якщо на основному місці роботи працівникові оформлено простій? Чи може він ...