Передплати журнал

Журнал «КАДРОВИК.UA»: анонс вересневого номера 2022 року


Читайте у 9 номері журналу «КАДРОВИК.UA»:

  • Виплати мобілізованим працівникам коштом підприємства: чи є законодавчі підстави для збереження таких виплат?
  • Фірма працює у звичайному повноцінному режимі роботи, не перебуваємо в зоні бойових дій, але хочемо укладати строкові трудові договори з новоприйнятими працівниками. На яких підставах ми можемо це робити й чи взагалі маємо право?
  • Працівника звільнили у зв’язку зі скороченням останнім днем «лікарняного». Чи є правомірним таке звільнення, якщо працівникові не надали обґрунтування скорочення і повідомили про це лише в усній формі?
  • Останнім часом значно збільшилася кількість працівників, які спеціалізуються на доставленні замовлених товарів із магазинів (ресторанів, складів тощо) замовникам. Такі працівники можуть працювати як у штаті фірм, які спеціалізуються на організації доставлення різних товарів (речей, вантажів) замовникам від різних продавців (постачальників), так і в штаті самих продавців (різних торговельних підприємств, магазинів, супермаркетів тощо). Як же правильно підібрати назву посади або професії для таких працівників і розв’язати деякі інші питання, що пов’язані з їхньою роботою?

Електронний журнал «КАДРОВИК.UA» на e.kadrovik.ua

ОТРИМАТИ ДЕМО ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ

Матеріали до теми


Мінагрополітики створило електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних
Міністерство аграрної політики та продовольства України (далі — Мінагрополітики) створило електронний сервіс — електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. Як ...
«Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика»: відповідь на запитання з добірки
Добірка експрес-консультацій «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика» складається із чотирьох модулів, у яких містяться чіткі й лаконічні відповіді на ...