Змінено грошове забезпечення військовослужбовцям, направленим у довготермінові відрядження до дипломатичних установ

Дата публікації: 01.11.2018

Уряд прийняв рішення про виплату, починаючи з 1 березня 2018 року, військовослужбовцям, направленим у довготермінові відрядження до апаратів військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном, місячного грошового забезпечення в національній валюті у розмірі 100 %. Таке рішення прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1999 р. № 1246» від 24 жовтня 2018 року № 872.

Прийняття постанови Кабінету Міністрів України дозволить гарантувати соціальний захист військовослужбовців апаратів військових представництв при дипломатичних установах України за кордоном та покращити виконання ними завдань за призначенням.

Варто зазначити, що постановою визнано такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України «Про упорядкування умов оплати праці працівників закордонних дипломатичних установ України» від 13 липня 1999 року № 1246.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Посібник «Оформлення та облік відряджень»

У посібнику описано, які бувають відрядження, чим вони відрізняються від тимчасового переведення на іншу роботу. Подається порядок оформлення службового відрядження в межах України та за кордон. Порушуються питання оплати праці працівника, направленого у відрядження