...
Реєструйся

Порядок і етапи атестації персоналу


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! СПЕЦВИПУСК 3’2014!

Кадровикам корпорацій, малого бізнесу, сфери науки і культури, освіти і медицини
Детальна процедура і близько 30 зразків документів!

Вересневий спецвипуск від журналу «Довідник кадровика»

«Порядок і етапи атестації персоналу у різних видах економічної діяльності та для різних професійних категорій. Зразки документів»

Атестація персоналу в окремих специфічних видах діяльності. Сфера культури
У чому полягають особливості атестації персоналу в окремих сферах діяльності? Професійні категорії у закладах культури. Яка процедура атестації у сфері культури?

Атестація окремих категорій персоналу у сфері соціального захисту
Правова основа атестації у сфері соціального захисту. Як проводяться чергова і повторна атестації? Які рішення вправі приймати атестаційна комісія?

Атестація наукових працівників
Які категорії наукових працівників підлягають (не підлягають) атестації? Яка періодичність і строки проведення атестації? Які документи при цьому оформляються?

Атестація посадових осіб місцевого самоврядування
Які категорії працівників місцевого самоврядування підлягають атестації? Як, власне, проводиться атестація?

Атестація педагогічних працівників
Де і з якою періодичністю проводиться атестація педагогічних працівників? У чому полягають вимоги до педагогічних працівників, які проходять атестацію? Які кваліфікаційні категорії присвоюються під час атестації?

Атестація працівників у закладах охорони здоров’я
Особливості атестації працівників у закладах охорони здоров’я. Як здійснюється атестація на визначення знань і практичних навиків з присвоєнням (підтвердженням) звання «лікар-спеціаліст» з конкретної лікарської спеціальності, атестація на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії? Порядок роботи атестаційних комісій лікарів. Як відбувається атестація молодших спеціалістів з медичною освітою, з вищою немедичною освітою, провізорів і фармацевтів та ін.?

Особливості атестації керівників підприємств
Із чим пов’язані особливості атестації керівників підприємств? Правові підстави атестації керівників підприємств. Як має відбуватися атестація керівного складу державних підприємств? Які документи потрібно готувати у ході атестації? Засідання атестаційної комісії та оформлення результатів її роботи.

Особливості атестації робітників підприємства
На основі чого проводиться кваліфікаційна атестація робітників? Детально про порядок проведення кваліфікаційної атестації після професійного навчання і присвоєння кваліфікаційних розрядів робітникам. Які розряди можуть присвоюватися під час кваліфікаційної атестації?

Атестація водіїв автотранспортних засобів
Як здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації водіїв автотранспортних засобів? Яким чином мають визначатися кваліфікаційні вимоги для водіїв автотранспортних засобів, а також класність?

До кожного виду атестації наводяться зразки усіх потрібних документів, що мають бути оформлені у період підготовки до атестації, а також у ході атестації:

  • накази;
  • атестаційні листки;
  • характеристики;
  • протоколи;
  • бланки щорічної оцінки виконання державним службовцем посадових обов’язків і завдань;
  • сертифікати лікаря-спеціаліста;
  • посвідчення;
  • свідоцтва про присвоєння, підвищення робітничої кваліфікації;
  • сертифікати про акредитацію закладу з підготовки водіїв та ін.