повідомлення про прийняття працівника на роботу


Відповідно до постанови КМУ від 17.06.2015 року № 413 необхідно повідомляти територіальний орган ДФС про прийом працівника на роботу до початку його роботи. Підскажіть будь-ласка,

1) повідомлення потрібно надсилати 10.06.2015 року, якщо працівнака прийнято  з 11.06.2015 чи можна в той же самий день тобто 11.06.2015 року?

2) чи потрібно надсилати повідомлення про прийняття, якщо на підприємстві працюють робітники за строковими трудовими договорами. Тобто я їх звільняю по ст. 36 п.2 КЗпП України і приймаю наново за строковим договором і податківці мають дані на них із таблиці 5 додатка 4 звіту ЄСВ. Прийдеться на одного і того ж працівника подавати повідомлення про прийом декілька разів

3) з якого числа  діє постанова і де можна знайти форму повідомлення?

Дякую.

Матеріали до теми


Як діяти роботодавцю, якщо він не може подати до органів ДПС повідомлення про прийняття працівника на роботу?
Держпраці у листі від 28.03.2022 р. № 1340/4/4.1-зв-22 роз’яснила, як діяти роботодавцю, якщо через війну із незалежних від нього обставин, ...
Як працівникові влаштуватись на нову роботу, якщо він не звільнений з попередньої?
Як працівнику, який не звільнився з попереднього місця роботи через те, що підприємство зруйноване, влаштуватись на офіційну роботу? Працівник, який ...
Прийняття на роботу до державних органів під час воєнного стану
На сайті Національного агентства України з питань державної служби (далі — НАДС) опубліковано роз’яснення щодо прийому на роботу до державних ...